o nás

Sme skupina skúsených farmárov a odborníkov na poľnohospodárstvo, ktorí sa venujú zdieľaniu našich vedomostí s ostatnými. Naším cieľom je pomôcť ľuďom uspieť v chove hospodárskych zvierat a pestovaní plodín prostredníctvom praktických rád a zdrojov.

Farmársky Les (Farmársky les) bol založený v roku 2020 s cieľom poskytnúť jednorazovú online destináciu pre každého, kto sa zaujíma o poľské poľnohospodárstvo. Či už ste začiatočník, ktorý si chce založiť malú usadlosť alebo rozsiahlu komerčnú prevádzku, máme pre vás obsah.

V našom blogu nájdete články na témy ako chov ošípaných, chov hydiny, chov dojníc a ďalšie. Ponúkame tiež sprievodcov, tipy a projektové správy, ktoré vám pomôžu so všetkým, od obchodného plánovania po chov a zariadenia.

Keď sa nestaráme o svoje vlastné farmy, radi píšeme príspevky a natáčame videá, aby sme zdieľali našu vášeň pre farmárčenie. Dúfame, že prepojením ľudí prostredníctvom informačného obsahu môže Farmársky Les pomôcť ďalšej generácii udržateľných výrobcov potravín.

Zastavte sa na našej stránke alebo nás kontaktujte v prípade akýchkoľvek otázok. Sme radi, že môžeme pomôcť kolegom farmárom uspieť, ako len môžeme.